Zadzwoń do nas:  (42) 632-59-98 - w dni robocze w godz. 8-17 | BLOG

Suszarka do włosów to sprzęt niezbędny w każdym domu. Wybierając model dla siebie warto zwrócić uwagę czy posiada jonizację. Czym jest jonizacja? Podczas suszenia ciepłym powietrzem łuski włosa otwierają się, włosy mogą się elektryzować, być matowe. Jonizacja wytwarza jony ujemne, które neutralizują powstałe na włosach dodatnie ładunki elektryczne, kationy. Włosy nie elektryzują się, nie puszą, staja się wygładzone i błyszczące. Jonizacja to funkcja wbudowana w suszarkę, nie uruchamiamy jej w żaden dodatkowy sposób. Suszarkę z jonizacją na pewno warto kupić.

Suszarki z jonizacją

Babyliss PRO Falco BAB8550E suszarka do włosów grafitowo-złota z dyfuzorem

Babyliss PRO Falco BAB8550E suszarka do włosów grafitowo-złota z dyfuzorem
Babyliss PRO Falco BAB8550E suszarka do włosów grafitowo-złota z dyfuzorem

Suszarka Falco została starannie zaprojektowana, aby być naszą najcichszą suszarką w historii. Wykonane we Włoszech z najwyższej jakości materiałów. Najnowocześniejsze rozwiązania inżynierskie zastosowane w FALCO oraz wysokowydajny, trwały i szybki silnik zapewniają doskonały przepływ i ciśnienie powietrza oraz niezrównaną wydajność. 

Cena:

1 057,00 zł

szt.

Babyliss suszarka Caruso White BAB6970WIE

Babyliss suszarka Caruso White BAB6970WIE
Babyliss suszarka Caruso White BAB6970WIE

Profesjonalna suszarka BaByliss Pro Caruso, wyprodukowana we Włoszech w oparciu o najnowsze, innowacyjne technologie, pozwoli uzyskać nieosiągalne dotąd i maksymalnie zadowalające efekty suszenia włosów. Przednia siatka suszarki została wyposażona w powłokę ceramiczną, która pozwala na równomierne rozprowadzanie temperatury. Tylko dzięki temu włosy nie są poddawane ciągłym zmianom temperatury, a tym samym są chronione przed niszczeniem.

Dodatkowo suszarka została zaopatrzona w najnowocześniejszy generator jonów ujemnych, wytwarzający ich aż do kilku milionów/ cm3. Włosy, które w stanie naturalnym są naładowane dodatnio, dodatkowo większają ten ładunek w trakcie suszenia, co z kolei powoduje powstawanie elektryczności statycznej i otwieranie się łusek włosa. Powierzchnia włosa staje się chropowata, jego odcień matowy, a włosy są narażone na uszkodzenia i bardziej się puszą. Wytwarzane przez suszarkę jony ujemne neutralizują ładunki dodatnie, usuwając w ten sposób z fryzury całą elektryczność statyczną. Dzięki jonizacji łuski zostają zamknięte, a to powoduje, że włosy stają się nie tylko elastyczne, miękkie, błyszczące i podatne na układanie, ale także bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysoka temperatura.

Moc: 2400W

Prędkość: 172km/h

Silnik AC

Waga:535 g

Długość kabla: 2.7m

Dwa koncentratory

6 stopniowa regulacja temperatury

Przycisk zimnego powietrza

 

Gwarancja 12 m-cy

Cena:

338,00 zł

VALERA suszarka 9600 Black

VALERA suszarka 9600 Black
VALERA suszarka 9600 Black

Profesjonalna suszarka do włosów z mocnym silnikiem o dużej mocy.

Cena:

412,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl