Zadzwoń do nas:  (42) 632-59-98 - w dni robocze w godz. 8-17 | BLOG

Salony barberskie cieszą się dużą popularnością, a wraz z nimi brzytwy fryzjerskie. W dłoniach profesjonalistów pozwalają na stworzenie precyzyjnej fryzury. Brzytwa fryzjerska nadaje się do strzyżenia, ale też do tradycyjnego golenia. Dzięki zastosowaniu wymiennych żyletek, zapewnia bezpieczeństwo i higienę. Wiele z nich wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia. Każdy mężczyzna może sprawić sobie prezent w postaci brzytwy fryzjerskiej, albo udać się do salonu barberskiego i pozwolić profesjonaliście na wykonanie rytuału golenia. Na pewno praca z brzytwą jest bardziej precyzyjna i trwa dłużej. Jeśli decydujemy się na golenie brzytwą fryzjerską w domu, należy również wiedzieć, że trzeba dobrze przygotować się do tego. Należy odpowiednio zmiękczyć zarost. Używamy do tego zwilżonego gorącego ręcznika, ale również możemy zastosować olejek zmiękczający. To sposoby na otworzenie porów skóry i ułatwienie golenia, natomiast po skończeniu należy nałożyć zimny okład, który pory zamknie.
Brzytwa fryzjerska wróciła do łask, tak jak moda na noszenie brody i jej pielęgnację. Jeśli ktoś decyduje się na zakup brzytwy, czym się kieruje?
 
Dla jednych ważna jest funkcjonalność, dla innych materiał z jakiego brzytwa jest wykonana. Niektórzy wolą wymienne żyletki, inni kochają tradycyjne brzytwy ostrzone na skórzanym pasie. Wybór należy do Ciebie.

Brzytwy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl