Suszarka Babyliss PRO suszarka Vulcano RED BAB6180IRE

3030050137866

Nowy produkt

BaByliss PRO Vulcano v3, suszarka do włosów z jonizacją, 2200W  Made In Italy BAB6180IRE

Suszarka Vulcano V3 została stworzona w tradycji z włoskim rzemiosłem. Posiada moc 2200 W, która zapewnia wysoką wydajność suszenia. Jest to profesjonalna suszarka z bardzo pięknym wykończeniem i doskonałą stylistyką oraz wysokowydajnym trójfazowym silnikiem o długiej żywotności.

Więcej informacji:

240,00 zł

- +

Producent: Babyliss PRO

 
Opis produktu

BaByliss PRO Vulcano v3, suszarka do włosów z jonizacją, 2200W  Made In Italy BAB6180IRE

Suszarka Vulcano V3 została stworzona w tradycji z włoskim rzemiosłem. Posiada moc 2200 W, która zapewnia wysoką wydajność suszenia. Jest to profesjonalna suszarka z bardzo pięknym wykończeniem i doskonałą stylistyką oraz wysokowydajnym trójfazowym silnikiem o długiej żywotności i przepływie powietrza 166 km / h. Szybkość, bardzo wysoki współczynnik suszenia oraz ciśnienie powietrza na poziomie 1 438 Pa sprawia, że linia Vulcano V3 gwarantuje nieporównywalną wydajność. Najwyższa jakość wykonania suszarek Vulcano V3 i ich wyjątkowo kompaktowa konstrukcja (długość 16,5 cm) zapewnia wygodną obsługę, co w sposób znaczący wpływa na jakość pracy. Jej ergonomiczny kształt pozwalają zdecydowanie zredukować napięcia i bóle mięśniowe.
 
  • Ultra lekka i ultra wydajna
  • Moc 2200W
  • Waga 530g
  • Długa żywotność silnika AC - Silnik prądu przemiennego o wysokiej trwałości
  • Prędkość powietrza: 166km/h
  • Prędkość suszenia: powyżej 6g wody na minutę
  • Przepływ powietrza: 89 m3 / h
 
Wszechstronna stylizacja
6 ustawień prędkości i temperatury
Chłodny nawiew powietrza dla uzyskania długotrwałych rezultatów i wykończenia stylizacji.
Dwa wąskie koncentratory 6 mm x 60 mm i 6 mm x 75 mm zapewniają wiele możliwości podczas stylizacji.
 
Ochrona włosów
Główny generator jonów emituje miliony ujemnych jonów zmniejszając tym samym napięcie z powodu ładunków elektrostatycznych na powierzchni włosa. Dzięki technologii jonowej włosy stają się gładkie, lśniące i niezwykle łatwe do rozczesania.
 
Komfort i wygoda użytkowania
Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja i lekkość linii suszarek Vulcano V3 (tylko 16.5 cm) pozwalają zdecydowanie zredukować napięcia i bóle mięśniowe, dzięki czemu doskonale sprawdzają się przy dłuższej stylizacji i pracy w salonie fryzjerskim. Duża moc 2200W z silnikiem o długiej żywotności Made in Italy, zapewnia wysoką wydajność suszenia oraz niezwykle szybkie rezultaty.

 

 
Cechy produktu
Zakres mocy powyżej 2000W
Jonizacja tak

21 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Top
Porównaj 0