Zadzwoń do nas:  (42) 632-59-98 - w dni robocze w godz. 8-17 | BLOG

Jak wybrać szczotkę do modelowania i czesania włosów
WYBIERZ NAJLEPSZĄ SZCZOTKĘ DO WŁOSÓW

Profesjonalne szczotki do włosów to niezbędne akcesoria zarówno w salonie fryzjerskim jak i w domu. Bardzo istotne jest zatem jaki rodzaj szczotki wybierzemy. 

Masz problem z wyborem? Pomożemy Ci się zdecydować. 

Zacznijmy od szczotki do czesania. Podstawowe pytanie to - jaki masz rodzaj włosów? Proste czy kręcone? Włosy kręcone lubią w szczotkach szeroko rozstawione ząbki, więc takie wybierajmy, Wszelkiego rodzaju szczotki pneumatyczne z igiełkami nylonowymi, lub specjalne do loków. Rzuć okiem na to:

Do włosów prostych można już wybrać szczotki bardziej gęste, a także z włosiem naturalnym, które niezwykle pielęgnuje pasma i delikatnie je rozczesuje. Szczególnie włosy cienkie pokochają szczotki z włosiem dzika, zwłaszcza gęsto osadzonym. Po przeczesaniu cienkich włosów taką szczotką, natychmiast zyskują one na gęstości i objętości. 

Niekwestionowane pierwsze miejsce wśród szczotek do rozczesywania i modelowania zajmują szczotki Olivia Garden Finger Brush.

Rozróżniamy trzy rozmiary tych szczotek: small, medium, large.

Tutaj kierujemy się długością włosów. Finger Brush cechuje mieszane włosie dzika z nylonem. Mają również nietypowy kształt dopasowany do kształtu głowy.

Szczotka ma ażurową konstrukcję, dzięki czemu przyspiesza suszenie, a wyjmowany szpikulec ułatwia oddzielanie pasm. To bardzo delikatna szczotka, która doskonale masuje i rozczesuje włosy.

NASZ FAWORYT! POLECAMY!

Pozostając przy belgijskim producencie Olivia Garden, przedstawiamy wam również rewelacyjne szczotki do modelowania włosów

Jonizowana szczecina, powłoka ceramiczna, powłoka antybakteryjna, odporność na wysokie temperatury - to zalety poszczególnych modeli szczotek. Okrągłe szczotki Olivia Garden sprawią, że z łatwością ułożymy wyjątkową fryzurę. W efekcie włosy będą błyszczące, nie będą się elektryzować.

Jeśli wybierzesz model Speed XL - skrócisz czas modelowania o 25% - POLECAMY!

Dobór odpowiedniej szczotki to świadoma pielęgnacja, która nie kończy się tylko na kosmetykach. Odpowiednia szczotka to idealne uzupełnienie. Mamy nadzieję, ze skorzystacie z poleconych przez nas hitowych modeli szczotek. Jeśli nie to zajrzyjcie na naszą stronę do kategorii szczotki do włosów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl