Katalog

Włączone filtry:
Jonizacja
Regulacja temperatury
Średnice

Top sellers

Falownice i karbownice 

1 - 7 z 7 produktów
 • 255,00 zł na magazynie
  Profesjonalna falownica firmy BaByliss PRO BAB2269TTE wyposażona jest w trzy rurki grzejne i płytki turmalinowo-tytanowe gwarantujące otrzymanie idealnego efektu. 
 • 295,00 zł na magazynie
  Innowacyjna i całkowicie profesjonalna falownica BaByliss Pro BAB2369TTE oparta została na wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niespotykanych efektów. Nowoczesna powłoka tytanowo – turmalinowa to absolutna gwarancja dla Ciebie trwałego i równomiernego rozprowadzenia temperatury, co pozwala uzyskać...
 • 99,00 zł na magazynie
  Profesjonalna oraz bardzo wysokiej jakości Karbownica mini BABYLISS PRO BabyCrimp model BAB2151E wykonana została zgodnie z najnowszą technologią Nanoceramic. Ponadto posiada specjalny system Instant Heat, który powoduje utrzymywanie stałej temperatury 200 stopni C z dokładnością 0,5.
 • 215,00 zł oczekiwanie na dostawę
  oczekiwanie na dostawę
  Profesjonalna karbownica do włosów BaByliss PRO BAB2512TTE z powłoką tytanowo-turmalinową, materiał trwalszy, emitujący naturalne jony ujemne. Dzięki tej technologii naturalna jonizacja zapobiega elektryzowaniu się włosów podczas i po stylizacji. Włosy pozostają wygładzone i błyszczące, a efekt stylizacji utrzymuje się dłużej.  
 • 295,00 zł na magazynie
  W pełni profesjonalna oraz maksymalnie nowoczesna falownica Babyliss PRO BAB2469TTE  posiada płytki tytanowo – turmalinowe, co sprawia, że ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a tym samym efekt stylizacji włosów jest bardzo trwały.
 • 185,00 zł na magazynie
  Profesjonalna falownica do włosów Fox Waver to niezwykłe urządzenie, wbrew pozorom proste w obsłudze - pozwala na szybkie uzyskanie idealnie regularnych fal 
 • 215,00 zł na magazynie
  Profesjonalna karbownica do włosów BaBylissPro BAB2658EPCE 38 mm
1 - 7 z 7 produktów

Ostatnio obejrzane

Brak produktów

Menu

Top
Porównaj 0